Intencje

Niedziela  20 VII 2014r.16. Niedziela Zwykła

             
06.00-Za ++ Mariana Blauta i Gertrudę Brudys.

 
07.30-Za + ojca i dziadka Józefa Bojdoła w 10.rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Bojdoł, Kiwior i Kołodziej.


09.00-Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za dar życia i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie,opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Rocha w intencji Włodzimierza Bazaka z okazji imienin i urodzin.


10.00-Z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej dla Barbary i Piotra Murfin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny./Stary Kościół/.

 
10.30-Do Bożej Opatrzności  z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Aleksandry i Jakuba Kubiatowicz z okazji 1.rocznicy ślubu.

                        
12.00-Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za  dar sakramentu małżeństwa i wszystkie otrzymane łaski z prośbą  o błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne siły, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i  wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Krystyny i Mariana Sędłak z okazji 50.rocznicy ślubu. Te Deum.

      
14.00-Msza święta w intencji rocznych dzieci:Hanna Iga Malmon, Nina Hoppe-Wartenberg, Patryk Zmuda, Jagoda Sierżant,Bartosz Richter, Aleksander Szymon, Magdalena Wrożyna,Emilia Sura.

      
15.00-Nieszpory niedzielne.


17.30-Z prośbą o błogosławieństwo i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i św. Michała Archanioła w intencji Mariusza i Grażyny,ich dzieci i całej rodziny.  
20.00-Za ++ matkę Barbarę Grzyb w 10.rocznicę śmierci i ojca Zygmunta Grzyb.

 

Poniedziałek  21 VII 2014r. Dzień powszedni                                                               
08.00
I.Za + Tadeusza Zagórskiego, ofiara od rodziny Pstrzoch z Rzeszowa.
II.Za + Piotra Rocznika z prośbą o łaskę zbawienia, ofiara od Stanisławy i Benedykta Rosołowskich oraz Anny i Andrzeja Chronowskich.
III.Za + Józefę Praszek, ofiara od Lucyny i Józefa Wątroba z rodziną.    
18.00-Msza święta wspólna za zmarłych.


Wtorek  22 VII 2014r.Wspomnienie św. Marii Magdaleny                                    
08.00
I.Za + Tadeusza Zagórskiego, ofiara od rodziny Pstrzoch z Ustrzyk Dolnych.
II.Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła Przewoźnik.
10.30-Śluby wieczyste S.M. Anieli Syrek ze Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Mikołowie./Stary Kościół/.
18.00
I.Za ++ męża Franciszka Cieszewskiego, rodziców, teściów i braci.

 

Środa  23 VII  2014r. Święto Św. Brygidy, Zak., patronki  Europy                                                             
08.00
I.Za + męża Henryka Połap w 3.rocznicę śmierci i jego rodziców Gertrudę i Pawła Połap.
17.30 Nabożeństwo do Matki Boskiej Mikołowskiej.                                         
18.00
I.Za ++ Adelajdę Indeka, męża Pawła oraz zmarłych z rodzeństwa.     
II.Za + Czesławę Spodymek.

 

   
Czwartek  24 VII  2014r.  Wspomnienie św. Kingi, dz.                                                  
08.00
I.Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Ludwika Zwonik z okazji 91.rocznicy urodzin.
II.Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej  i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Józefy Waniak.
18.00
I.Za ++ rodziców Marię i Józefa Kłos oraz zmarłych z rodziny z prośbą o dar życia wiecznego

 

   
Piątek  25 VII 2014r. Święto św. Jakuba, Apostoła                                                   
08.00
I.Za + księdza kanonika Alfonsa Janika w 3.rocznicę śmierci z prośbą o łaskę zbawienia, ofiara od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
18.00
I.Za ++ Tadeusza Wodeckiego, ojca Ernesta i teścia Józefa Faronia.
II.Za + Bogdana Grossa, ofiara od przyjaciół z firmy Raba 2.

 

                 
Sobota  26 VII  2014r. Wspomnienie świętych Joachima i Anny,rodziców NMP                                                                 
08.00
I.Za ++ Wincentego Plewik i Krzysztofa Olejka z prośbą o łaskę życia wiecznego.  
18.00
I.Za ++ Stanisława Jasińskiego w 3.rocznicę śmierci, rodziców z obu stron Marię i Wojciecha Jasińskich oraz Florentynę i Jana Wiśniewskich, zięcia Adama Taracha, dusze w czyśćcu cierpiące.  II.Za + matkę i babcię Annę Oleksy we wspomnienie imienin.


 

Niedziela  27 VII 2014r.17. Niedziela Zwykła

             
06.00-Z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie,potrzebne siły, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Joanny i Jana Koczor z okazji 50.rocznicy ślubu. Te Deum.

 
07.30-Za + Zdzisława Krawczyka we wspomnienie dnia urodzin.


09.00-Do Najświętszego Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Boskiej Mikołowskiej i św. Wojciecha z podziękowaniem za odebrane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą opiekę dla  Piotra Biega z okazji 60.rocznicy urodzin, żony Anny,syna Łukasza oraz syna Bartłomieja z rodziną z okazji kolejnej rocznicy ślubu. Te Deum.


10.00-Z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie,potrzebne siły, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Katarzyny i Wiesława Topór z okazji 30.rocznicy ślubu oraz w intencji rodziny Babiec i Topór. Te Deum. /Stary Kościół/.

 
10.30-Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej  i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Anny Konczakowskiej z okazji 30.rocznicy urodzin oraz w intencji najbliższej rodziny.Te Deum.

                        
12.00-Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za  dar sakramentu małżeństwa i wszystkie otrzymane łaski z prośbą  o błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne siły, opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i  wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Ireny i Józefa Bieg z okazji 40. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci. Te Deum.

      
14.00-Msza święta chrzcielna:  Anna Aleksandra Waligóra,Nadia Skwara, Izabela Katarzyna Pacyga, Bartosz Adam Krupa, Lena Siemaszko, Michał Andrzej Szczyrba, Zofia Renata Jarek.

 
15.00-Nieszpory niedzielne.


17.30-Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne siły,opiekę Matki Boskiej Mikołowskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha w intencji Barbary i Bronisława Mansfeld z okazji 65.rocznicy urodzin oraz w intencji syna i córki z rodzinami. Te Deum.


20.00-Za + Piotra Buczka i zmarłych z rodziny Buczek i Sikora.