Ogłoszenia

01.listopada 2014r. 

     
Uroczystość Wszystkich Świętych  

Dzisiaj Kościół oddaje cześć wszystkim, którzy weszli do chwały niebieskiej, a wiernym pielgrzymującym na ziemi wskazuje drogę, która ich starszych braci zaprowadziła do świętości.


 1.Dzisiaj Msze święte jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 w bazylice rozpocznie się nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz. Wypominki za zmarłych można składać po każdej Mszy świętej w kancelarii parafialnej i przy bramie cmentarnej.
2.Bardzo prosimy, aby nasza obecność i modlitwa na cmentarzu parafialnym odbywała się w wielkiej ciszy i powadze. Pamiętajmy,że cmentarz jest miejscem świętym.
3.Dzisiaj zapraszamy na różaniec i modlitwę za zmarłych zalecanych o godz. 17.00. W  niedzielę różaniec za zmarłych o godz. 15.00, natomiast w tygodniu o godz. 17.30. Modlitwa za zmarłych zalecanych przed każdą Mszą świętą.
4.Tradycyjnie w Uroczystość Wszystkich Świętych młodzież oazowa zaprasza wszystkich Parafian i Gości na wspólną modlitwę różańcową za zmarłych przy kaplicy cmentarnej, początek o godz. 20.00.    
5.Od 01do 08.listopada można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami, nawiedzając bazylikę i cmentarz.
6.W dniach 1 i 2 listopada nie odbywa się Wieczna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7.W niedzielę 02.listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przed bramą cmentarną będzie można złożyć wypominki za zmarłych.      
8.W poniedziałek 03.listopada o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta za zmarłych zalecanych.  
9.W gablocie można zobaczyć projekt koron do MB Mikołowskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli dar duchowy i materialny na korony.
10.Parafia uruchomiła program informatyczny, który porządkuje sprawy cmentarne. Wszystkie informacje dostępne są tutaj