Kolęda 2018/2019

17.11.2018 r. ( sobota), godz. 14.00
1. ul. Przyjaciół numery parzyste od początku
2. ul. Przyjaciół numery nieparzyste 73-1
3. ul. Lazurowa od początku, ul. Wodociągowa od końca, ul. Przyjaciół 71-13
4. ul. Musioła od początku, ul. Stroma od końca

18.11.2018 r. ( niedziela), godz. 15.00
1. ul. Krótka od końca do 20
2. ul. Plebiscytowa 1,8,12,18,20 , ul. Krótka 1-19
3. ul. Plebiscytowa 9-25, ul. Poprzeczna 1-25
4. ul. Żwirki i Wigury, blok 20 i 24

22.11.2018 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Kwietna od początku
2. ul. Gimnazjalna od początku, ul. Bromboszcza od początku, ul. Żwirki i Wigury od końca
3. ul. Krakowska 1-29
4. ul. Krakowska 58-31

23.11.2018 r. (piątek ), godz. 16.00
1. ul. Grażyńskiego od końca, ul. Krakowska blok 51
2. ul. Krakowska blok 55 i 53
3. ul. Krakowska blok 59 i 57
4. ul. Planty od końca, ul. Górnicza od końca (domy)

24.11.2018 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Górnicza 8, 5, 3
2. ul. Górnicza 6, 4
3. ul. Podleska 13a, 11
4. ul. Podleska 13b, 13c, 15

25.11.2018r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Poprzeczna 33-56, ul. Podleska 47-21
2. ul. Podleska 1-20
3. ul. Podleska 48-66
4. ul. Wiosenna od końca, ul. Podleska od 68 do końca

29.11.2018 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Wschodnia od początku
2. ul. Matejki od początku
3. ul. Filaretów od początku
4. ul. Poziomkowa od początku, ul. Jagodowa, ul. Szarotek od początku

30.11.2018 r. (piątek), godz. 16.00
1. ul. Lompy od początku, ul. Świętego Wojciecha 27-1
2. ul. Prusa 29-1, ul. Prusa blok 5e
3. ul. Prusa blok 5d, 5c, 5b, 5a
4. ul. Prusa blok 5f, 21 , Plac Karpeckiego od początku

1.12.2018 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Skośna od początku, ul. Taborowa Kępa od początku
2. ul. Rolnicza od końca do 61
3. ul. Rolnicza 53-30, ul. Boczna
4. ul. Żniwna, ul. Rolnicza 29-9, ul. Wspólna od początku

2.12.2018 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Staropodleska 36,38-16
2. ul. Staropodleska od końca do 30
3. ul. Strzechy 33a, 33, 31-1
4. ul. Strzechy od 32 do końca

3.12.2018 r.( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Powstańców od początku, ul. Sądowa od początku, ul. Kardynała Wyszyńskiego 18-1
2. ul. Brzoskwiniowa od początku
3. ul. Jaworowa od początku, ul. Modrzewiowa od końca

4.12.2018 r. (wtorek), godz. 16.00
1. ul. Orzechowa od końca
2. ul. Wiśniowa od końca
3. ul. Rynek 25-1
4. ul. Stawowa od początku, ul. Jana Pawła II numery parzyste od początku, ul. Jana Pawła II numery nieparzyste od początku

5.12.2018 r. (środa), godz. 16.00
1. ul. Dębowa od początku
2. ul. Kolonia Wojewódzka numery nieparzyste od końca
3. ul. Kolonia Wojewódzka numery parzyste od końca

6.12.2018 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Lipowa od końca
2. ul. Skłodowskiej 39, 31, 41, 28a -5
3. ul. Jaskrów od końca, ul. Skłodowskiej od 30 do końca
4. ul. Lawendowa od początku, ul. Wrzosowa od początku, ul. Dołowa od końca

7. 12.2018 r. I piątek miesiąca – nie ma kolędy.
8.12.2018 r. sobota Niepokalanego Poczęcia NMP – nie ma kolędy.

9.12.2018 r.( niedziela), godz. 15.00
1. ul. Kasztanowa od początku, ul. Długa od 32a do końca
2. ul. Długa 35, 33b do 2
3. ul. Słoneczna 1-20
4. ul. Słoneczna od końca do 21

10.12.2018 r. (poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Na Wzgórzu od początku, ul. Bielska
2. ul. Jaśminów od początku, ul. Braterska od początku
3. ul. Rybnicka od początku, ul. Towarowa, ul. Wyzwolenia od początku

11.12.2018 r. (wtorek), godz. 16.00
1. ul. Katowicka blok 9, 11
2. ul. Katowicka 1-14
3. ul. Katowicka 13 oraz od 34 do 15
4. ul. Szafranka od końca, ul. K. Miarki 9-16

12.12.2018 r. (środa), godz. 16.00
1. ul. K. Miarki blok 26, 28
2. ul. Krawczyka od końca do 1
3. ul. Krawczyka blok 8, 10

13.12.2018 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Krawczyka blok 15 od końca
2. ul. Krawczyka blok 17 od końca
3. ul. Waryńskiego 27- 8, ul. Koja od końca
4. ul. Skrajna od końca, ul. Waryńskiego 42 – 59

27.12.2018 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Waryńskiego bloki 22,24,26
2. ul. Waryńskiego bloki 28,30,32
3. ul. Waryńskiego bloki 34,36,38,40
4. ul. Pszczyńska 1-12

28.12.2018 r. (piątek), godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 58, ul. Pszczyńska 13a
2. ul. Pszczyńska 26 od początku, ul. Pszczyńska 28a
3. ul. Pszczyńska 13-56
4. ul. Korczaka od początku, ul. Południowa od końca

29.12.2018 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Pszczyńska 30 od początku i 28b
2. ul. Pszczyńska 32 od początku i 34
3. ul. Pszczyńska 40, kl. VI-X
4. ul. Pszczyńska 40, kl. I-V

30.12.2018 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Pszczyńska 60,62,64, 64a oraz 57-84
2. ul. Pszczyńska 88a,88, 87, 85, 83 oraz od 92 do końca
3. ul. Damrota od początku
4. ul. Stara Droga od 19 do końca

Dumnie wspierane przez WordPressa | projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe dla Biznesu