Widok na żywo z Bazyliki



Opublikowano: 4 listopada 2019

Plan kolęd 2019/2020 ( I część )

14.11.2019 r. ( czwartek ), godz. 16.00
1. os. Grunwaldzkie 1 , kl. II-I os. Grunwaldzkie 2 kl. II-I, ul. Janasa
2. os. Grunwaldzkie 4 od końca, os. Grunwaldzkie 3
3. os. Grunwaldzkie 7 od końca, os. Grunwaldzkie 6
4. os. Grunwaldzkie 9 od początku, os. Grunwaldzkie 8

15.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. os. Grunwaldzkie 11 od końca, os. Grunwaldzkie 10
2. os. Grunwaldzkie 12 od końca
3. os. Grunwaldzkie 13 od końca
4. os. Grunwaldzkie 14 od końca

16.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. os. Norwida 1 od końca
2. os. Norwida 4 kl. I, os. Norwida 2 od końca
3. os. Norwida 4 kl. II, os. Norwida 6 od końca
4. os. Norwida 3 od końca
5. os. Norwida 5 od końca

17.11.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. os. Kochanowskiego 3 od końca
2. os. Kochanowskiego 6 od końca, os. Kochanowskiego 4 kl. II-I
3. os. Kochanowskiego 4 kl. VIII-III
4. os. Kochanowskiego 7 od końca, os. Kochanowskiego 5 kl. II-I
5. os. Kochanowskiego 5 kl. VIII-III

21.11.2019 r. (czwartek ), godz. 16.00
1. os. Kochanowskiego 8 od końca, os. Kochanowskiego 9 kl. I
2. os. Kochanowskiego 9 kl. VII-II
3. os. Kochanowskiego 10 od końca
4. os. Kochanowskiego 18 od końca, os. Kochanowskiego 11 kl. II-I

22.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. os. Kochanowskiego 11 kl. VII-III
2. os. Kochanowskiego 12 od końca
3. os. Kochanowskiego 14 od końca
4. os. Słowackiego 4 od początku

23.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. os. Kochanowskiego 16 od końca
2. os. Słowackiego 2 od początku
3. os. Słowackiego 6 od początku
4. ul. Skotnica od początku, os. Słowackiego 8 od początku
5. os. Słowackiego 12 od początku, os. Słowackiego 10

24.11.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. os. Słowackiego 14, os. Słowackiego 16
2. os. Słowackiego 17 kl. II-I
3. os. Słowackiego 17 kl. IV-III
4. os. Słowackiego 19 kl. II-I
5. os. Słowackiego 19 kl. IV-III

28.11.2019 r. ( czwartek ), godz. 16.00
1. os. Słowackiego 21 kl. II-I
2. os. Słowackiego 21 kl. IV-III
3. ul. W. Pileckiego 21,19,11 od końca
4. ul. W. Pileckiego 9 od końca, ul. W. Pileckiego 5 od końca

29.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. ul. W. Pileckiego 17 od końca, ul. W. Pileckiego 3 od końca
2. ul. Nowa od końca (domy), ul. W. Pileckiego od początku (domy)
3. ul. Nowa 35, ul. Cmentarna od końca (domy)
4. ul. Cmentarna 1 i 2

30.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Cmentarna 3 i 5
2. ul. Nowa 25,27,29
3. ul. Dąbrowskiego od końca
4. ul. Staropodleska 16-38 i 36
5. ul. Staropodleska od 30 do końca

01.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Rolnicza od nr 61 do końca
2. ul. Boczna, ul. Rolnicza od nr 30 do 60
3. ul. Wspólna od końca, ul. Rolnicza od nr 4 do 29, ul. Żniwna
4. ul. Strzechy od 1 do 31, 33, 33a
5. ul. Strzechy od końca do 32

02.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Okrzei od końca do 42
2. ul. Okrzei od 40 do 2
3. ul. Gwarków od początku
4. ul. Bolesława Śmiałego od początku

03.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00
1. ul. Wiejska od końca, ul. Kowalska od końca
2. ul. Bluszcza od 4 do końca
3. ul. Bluszcza 9 kl. III-I
4. ul. Bluszcza 9 kl. IV-VI

04.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Bluszcza 13 i 7a
2. ul. Bluszcza 26 kl. I, ul. Bluszcza 24 od końca
3. ul. Bluszcza 28 od końca, ul. Bluszcza 26 kl. II -III
4. Kard. Wyszyńskiego 1-18, Sądowa od końca, ul. Powstańców od końca

05.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Brzoskwiniowa od końca
2. ul. Modrzewiowa od początku, ul. Jaworowa od końca
3. ul. Orzechowa od początku
4. ul. Wiśniowa od początku

06.12.2019 r. ( I piątek miesiąca), bez kolędy

07.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Długa od końca do 32a, ul. Kasztanowa od końca
2. ul. Długa od 2 do 35 i 33b
3. ul. Słoneczna 20-1
4. ul. Słoneczna od 21 do końca
5. ul. Lipowa od początku

08.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Kolonia Wojewódzka nr nieparzyste od początku
2. ul. Kolonia Wojewódzka nr parzyste od początku
3. ul. Skłodowskiej 5-28a, 41, 31, 39
4. ul. Skłodowskiej od końca do 30, ul. Jaskrów od początku
5. ul. Dołowa od początku, ul. Wrzosowa od końca, ul. Lawendowa od końca

09.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Katowicka 11 i 9
2. ul. Katowicka 14-1
3. ul. Katowicka 15-34 i 13
4. ul. Wyzwolenia od końca, ul. Towarowa, ul. Rybnicka od końca

10.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00
1. ul. K. Miarki 16-9, ul. Ks. Szafranka od początku
2. ul. K. Miarki 28,26
3. ul. Krawczyka od 1 do końca
4. ul. Krawczyka 10,8

11.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Krawczyka 15 od początku
2. ul. Krawczyka 17 od początku
3. ul. Rynek 1-25
4. ul. Jana Pawła II nr nieparzyste od końca, parzyste od końca, ul. Stawowa od końca

12.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Dębowa od końca
2. ul. Bielska od końca, ul. Na Wzgórzu od końca
3.ul. Braterska od końca, ul. Jaśminów od końca
4. ul. Jodłowa od końca

13.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00
1. ul. Kopernika od końca do 9
2. ul. Jedności od początku, ul. Kopernika od 8 do 1
3. ul. Głogowa od końca
4. ul. Klonowa od początku

14.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Wojaczka od początku
2. ul. Damrota od końca
3. ul. Wschodnia od końca
4. ul. Taborowa Kępa od końca, ul. Skośna od końca
5. ul. Stara Droga od końca do 19

15.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Stara Droga od 1 do 18, ul. Stara Droga 2a
2. ul. Stara Droga 2b, 2c, 2d
3. ul. Wodna od końca, ul. Wronia od końca
4. ul. Nowy Świat nr parzyste od 6 do 92
5. ul. Nowy Świat nr nieparzyste od 5 do 81

16.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Nowy Świat nr 50 i 52, ul. Parkowa
2. ul. Nowy Świat nr 54 i 56
3. ul. Pszczyńska od 12 do 1
4. ul. Pszczyńska 13A, ul. Pszczyńska 58

17.12.2019 r. (wtorek), godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 28 A, ul. Pszczyńska 26 od końca
2. ul. Pszczyńska od 56 do 13
3. ul. Pszczyńska 28B, ul. Pszczyńska 30 od końca
4. ul. Pszczyńska 34 od końca, ul. Pszczyńska 32 od końca

18.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 40 kl. X-VI
2. ul. Pszczyńska 40 kl. V-I
3.ul. Pszczyńska 84-57 oraz 64a, 64, 62,60
4. ul. Pszczyńska od nr 92 oraz 83,85,87,88, 88a do końca

19.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Działkowców od początku, ul. Pszczyńska 114a
2.ul. Konstytucji 3 Maja 71,73,75, ul. Rybickiego od końca
3.ul. Konstytucji 3 Maja 2-35
4. ul. Konstytucji 3 Maja od końca do 34

20.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00
1.ul. Bpa Bandurskiego 5 od początku, ul. Bpa Bandurskiego od 26 do 4
2.ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. II-I
3. ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. IV-III
4. ul. Bpa Bandurskiego 8 od końca, ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. V

21.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Bpa Bandurskiego 22 od początku
2. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr nieparzyste od początku
3. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr parzyste od końca do 50
4. ul. Kownackiej, ul. Broniewskiego od początku, ul. Bema, ul. Pułk. W. Kiełbasy nr od 48 do 2
5. ul. Górnicza blok nr 3, 5, 8


Dumnie wspierane przez WordPressa | projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe dla Biznesu