Widok na żywo z Bazyliki



Odwiedziny duszpasterskie Kolęda 2016/2017

Opublikowano: 4 listopada 2019

Plan kolęd 2019/2020 ( I część )

14.11.2019 r. ( czwartek ), godz. 16.00
1. os. Grunwaldzkie 1 , kl. II-I os. Grunwaldzkie 2 kl. II-I, ul. Janasa
2. os. Grunwaldzkie 4 od końca, os. Grunwaldzkie 3
3. os. Grunwaldzkie 7 od końca, os. Grunwaldzkie 6
4. os. Grunwaldzkie 9 od początku, os. Grunwaldzkie 8

15.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. os. Grunwaldzkie 11 od końca, os. Grunwaldzkie 10
2. os. Grunwaldzkie 12 od końca
3. os. Grunwaldzkie 13 od końca
4. os. Grunwaldzkie 14 od końca

16.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. os. Norwida 1 od końca
2. os. Norwida 4 kl. I, os. Norwida 2 od końca
3. os. Norwida 4 kl. II, os. Norwida 6 od końca
4. os. Norwida 3 od końca
5. os. Norwida 5 od końca

17.11.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. os. Kochanowskiego 3 od końca
2. os. Kochanowskiego 6 od końca, os. Kochanowskiego 4 kl. II-I
3. os. Kochanowskiego 4 kl. VIII-III
4. os. Kochanowskiego 7 od końca, os. Kochanowskiego 5 kl. II-I
5. os. Kochanowskiego 5 kl. VIII-III

21.11.2019 r. (czwartek ), godz. 16.00
1. os. Kochanowskiego 8 od końca, os. Kochanowskiego 9 kl. I
2. os. Kochanowskiego 9 kl. VII-II
3. os. Kochanowskiego 10 od końca
4. os. Kochanowskiego 18 od końca, os. Kochanowskiego 11 kl. II-I

22.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. os. Kochanowskiego 11 kl. VII-III
2. os. Kochanowskiego 12 od końca
3. os. Kochanowskiego 14 od końca
4. os. Słowackiego 4 od początku

23.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. os. Kochanowskiego 16 od końca
2. os. Słowackiego 2 od początku
3. os. Słowackiego 6 od początku
4. ul. Skotnica od początku, os. Słowackiego 8 od początku
5. os. Słowackiego 12 od początku, os. Słowackiego 10

24.11.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. os. Słowackiego 14, os. Słowackiego 16
2. os. Słowackiego 17 kl. II-I
3. os. Słowackiego 17 kl. IV-III
4. os. Słowackiego 19 kl. II-I
5. os. Słowackiego 19 kl. IV-III

28.11.2019 r. ( czwartek ), godz. 16.00
1. os. Słowackiego 21 kl. II-I
2. os. Słowackiego 21 kl. IV-III
3. ul. W. Pileckiego 21,19,11 od końca
4. ul. W. Pileckiego 9 od końca, ul. W. Pileckiego 5 od końca

29.11.2019 r. (piątek), godz. 16.00
1. ul. W. Pileckiego 17 od końca, ul. W. Pileckiego 3 od końca
2. ul. Nowa od końca (domy), ul. W. Pileckiego od początku (domy)
3. ul. Nowa 35, ul. Cmentarna od końca (domy)
4. ul. Cmentarna 1 i 2

30.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Cmentarna 3 i 5
2. ul. Nowa 25,27,29
3. ul. Dąbrowskiego od końca
4. ul. Staropodleska 16-38 i 36
5. ul. Staropodleska od 30 do końca

01.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Rolnicza od nr 61 do końca
2. ul. Boczna, ul. Rolnicza od nr 30 do 60
3. ul. Wspólna od końca, ul. Rolnicza od nr 4 do 29, ul. Żniwna
4. ul. Strzechy od 1 do 31, 33, 33a
5. ul. Strzechy od końca do 32

02.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Okrzei od końca do 42
2. ul. Okrzei od 40 do 2
3. ul. Gwarków od początku
4. ul. Bolesława Śmiałego od początku

03.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00
1. ul. Wiejska od końca, ul. Kowalska od końca
2. ul. Bluszcza od 4 do końca
3. ul. Bluszcza 9 kl. III-I
4. ul. Bluszcza 9 kl. IV-VI

04.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Bluszcza 13 i 7a
2. ul. Bluszcza 26 kl. I, ul. Bluszcza 24 od końca
3. ul. Bluszcza 28 od końca, ul. Bluszcza 26 kl. II -III
4. Kard. Wyszyńskiego 1-18, Sądowa od końca, ul. Powstańców od końca

05.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Brzoskwiniowa od końca
2. ul. Modrzewiowa od początku, ul. Jaworowa od końca
3. ul. Orzechowa od początku
4. ul. Wiśniowa od początku

06.12.2019 r. ( I piątek miesiąca), bez kolędy

07.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Długa od końca do 32a, ul. Kasztanowa od końca
2. ul. Długa od 2 do 35 i 33b
3. ul. Słoneczna 20-1
4. ul. Słoneczna od 21 do końca
5. ul. Lipowa od początku

08.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Kolonia Wojewódzka nr nieparzyste od początku
2. ul. Kolonia Wojewódzka nr parzyste od początku
3. ul. Skłodowskiej 5-28a, 41, 31, 39
4. ul. Skłodowskiej od końca do 30, ul. Jaskrów od początku
5. ul. Dołowa od początku, ul. Wrzosowa od końca, ul. Lawendowa od końca

09.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Katowicka 11 i 9
2. ul. Katowicka 14-1
3. ul. Katowicka 15-34 i 13
4. ul. Wyzwolenia od końca, ul. Towarowa, ul. Rybnicka od końca

10.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00
1. ul. K. Miarki 16-9, ul. Ks. Szafranka od początku
2. ul. K. Miarki 28,26
3. ul. Krawczyka od 1 do końca
4. ul. Krawczyka 10,8

11.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Krawczyka 15 od początku
2. ul. Krawczyka 17 od początku
3. ul. Rynek 1-25
4. ul. Jana Pawła II nr nieparzyste od końca, parzyste od końca, ul. Stawowa od końca

12.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Dębowa od końca
2. ul. Bielska od końca, ul. Na Wzgórzu od końca
3.ul. Braterska od końca, ul. Jaśminów od końca
4. ul. Jodłowa od końca

13.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00
1. ul. Kopernika od końca do 9
2. ul. Jedności od początku, ul. Kopernika od 8 do 1
3. ul. Głogowa od końca
4. ul. Klonowa od początku

14.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Wojaczka od początku
2. ul. Damrota od końca
3. ul. Wschodnia od końca
4. ul. Taborowa Kępa od końca, ul. Skośna od końca
5. ul. Stara Droga od końca do 19

15.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
1. ul. Stara Droga od 1 do 18, ul. Stara Droga 2a
2. ul. Stara Droga 2b, 2c, 2d
3. ul. Wodna od końca, ul. Wronia od końca
4. ul. Nowy Świat nr parzyste od 6 do 92
5. ul. Nowy Świat nr nieparzyste od 5 do 81

16.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00
1. ul. Nowy Świat nr 50 i 52, ul. Parkowa
2. ul. Nowy Świat nr 54 i 56
3. ul. Pszczyńska od 12 do 1
4. ul. Pszczyńska 13A, ul. Pszczyńska 58

17.12.2019 r. (wtorek), godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 28 A, ul. Pszczyńska 26 od końca
2. ul. Pszczyńska od 56 do 13
3. ul. Pszczyńska 28B, ul. Pszczyńska 30 od końca
4. ul. Pszczyńska 34 od końca, ul. Pszczyńska 32 od końca

18.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 40 kl. X-VI
2. ul. Pszczyńska 40 kl. V-I
3.ul. Pszczyńska 84-57 oraz 64a, 64, 62,60
4. ul. Pszczyńska od nr 92 oraz 83,85,87,88, 88a do końca

19.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00
1. ul. Działkowców od początku, ul. Pszczyńska 114a
2.ul. Konstytucji 3 Maja 71,73,75, ul. Rybickiego od końca
3.ul. Konstytucji 3 Maja 2-35
4. ul. Konstytucji 3 Maja od końca do 34

20.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00
1.ul. Bpa Bandurskiego 5 od początku, ul. Bpa Bandurskiego od 26 do 4
2.ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. II-I
3. ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. IV-III
4. ul. Bpa Bandurskiego 8 od końca, ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. V

21.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00
1. ul. Bpa Bandurskiego 22 od początku
2. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr nieparzyste od początku
3. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr parzyste od końca do 50
4. ul. Kownackiej, ul. Broniewskiego od początku, ul. Bema, ul. Pułk. W. Kiełbasy nr od 48 do 2
5. ul. Górnicza blok nr 3, 5, 8


Kolęda 2018/2019 część 1

Opublikowano: 7 listopada 2018

17.11.2018 r. ( sobota), godz. 14.00
1. ul. Przyjaciół numery parzyste od początku
2. ul. Przyjaciół numery nieparzyste 73-1
3. ul. Lazurowa od początku, ul. Wodociągowa od końca, ul. Przyjaciół 71-131 (więcej…)


Opublikowano: 8 listopada 2017

Plan kolędy do końca roku 2017

17.11.2017r., piątek, godz. 16.00
1.os. Kochanowskiego 3 od końca
2.os. Kochanowskiego 6 od końca, os. Kochanowskiego 4, kl. II-I
3.os. Kochanowskiego 4, kl. VIII-III
4.os. Kochanowskiego 7 od końca, os. Kochanowskiego 5 kl. II-I

18.11.2017r., sobota, godz. 14.00
1.os. Kochanowskiego 5, kl. VIII-III
2.os. Kochanowskiego 8 od końca, os. Kochanowskiego 9, kl. I
3.os. Kochanowskiego 9 od końca kl. VII-II
4.os. Kochanowskiego 10 od końca
5.os. Kochanowskiego 18 od końca, os. Kochanowskiego11, kl. II-I

19.11.2017r., niedziela, godz. 15.00
1.os. Kochanowskiego 11, kl. VII-III
2.os. Kochanowskiego 12 od końca
3.os. Kochanowskiego 14 od końca
4.os. Kochanowskiego 16 od końca
5.os. Norwida 1 od końca

23.11.2017r., czwartek, godz. 16.00
1.os. Norwida 3 od końca
2.os. Norwida 4, kl. I, os. Norwida 2 od końca
3.os. Norwida 4, kl. II, os. Norwida 6 od końca
4.os. Norwida 5 od końca

24.11.2017r., piątek, godz. 16.00
1.ul. Okrzei 40-2
2.ul. Okrzei od końca do 42
3.ul. Dąbrowskiego od końca
4.os. Grunwaldzkie 1, kl. II-I

25.11.2017r., sobota, godz. 14.00
1.os. Grunwaldzkie 2 kl. II-I, ul. Janasa
2.os. Grunwaldzkie 4 od końca, os. Grunwaldzkie 3 od końca
3.os. Grunwaldzkie 7 od końca, os. Grunwaldzkie 6 od końca
4.os. Grunwaldzkie 9 od końca, os. Grunwaldzkie 8 od końca
5.os. Grunwaldzkie 11 od końca, os. Grunwaldzkie 10 od końca

26.11.2017r., niedziela, godz. 15.00
1.os. Grunwaldzkie 12 od końca
2.os. Grunwaldzkie 13 od końca
3.os. Grunwaldzkie 14 od końca
4.ul. Nowa od końca, ul. 27 Stycznia od początku
5.ul. 27 Stycznia 17 od końca, ul. 27 Stycznia 3 od końca

3.12.2017r., niedziela, godz. 15.00
1.ul. 27 Stycznia 9, ul. 27 Stycznia 5 od końca
2.ul. 27 Stycznia 21,19,11
3.ul. Nowa 25,27,29
4.ul. Nowa 35, ul. Cmentarna od końca,
5.ul. Cmentarna 1, ul. Cmentarna 2

4.12.2017r., poniedziałek, godz. 16.00
1.ul. Cmentarna 3, ul. Cmentarna 5
2.os. Słowackiego 2 od początku
3.os. Słowackiego 4 od początku
4.os. Słowackiego 6 od początku

5.12.2017r., wtorek, godz. 16.00
1.ul. Skotnica od początku ,os. Słowackiego 8
2.os. Słowackiego 12, os. Słowackiego 10
3.os. Słowackiego 14, os. Słowackiego 16
4.os. Słowackiego 17, kl. II-I

6.12.2017r., środa, godz. 16.00
1.os. Słowackiego 17, kl. IV-III
2.os. Słowackiego 19, kl. II-I
3.os. Słowackiego 19, kl. IV-III
4.os. Słowackiego 21, kl. II-I

7.12.2017r., czwartek, godz. 16.00
1.os. Słowackiego 21, kl. IV-III
2.ul. Młyńska 8-42a
3.ul. Młyńska 140, 127, 122-114
4.ul. Młyńska 64-43

9.12.2017r., sobota, godz. 14.00
1.ul. Lema, ul. Młyńska 117-65
2.ul. Młyńska 4 od końca
3.ul. Młyńska 4a od końca
4.ul. Młyńska 6 od końca
5.ul. Młyńska 6a od końca

10.12.2017r., niedziela, godz. 15.00
1.ul. Młyńska 13 od końca
2.ul. Młyńska 14 od końca
3.ul. Płk. Kiełbasy numery nieparzyste od początku
4.ul. Płk. Kiełbasy numery parzyste od końca do 50
5.ul. Kownackiej, ul. Broniewskiego, ul. Bema, ul. Płk. Kiełbasy od 48 do początku

11.12.2017r., poniedziałek, godz. 16.00
1. ul. Gwarków od początku
2. ul. Bolesława Śmiałego od początku
3. ul. Wiejska od końca, ul. Kowalska od początku
4. ul. Bluszcza od 4 do końca

12.12.2017r., wtorek, godz. 16.00
1. ul. Bluszcza 9, kl. III-I
2. ul. Bluszcza 9, kl. IV-VI
3. ul. Bluszcza 13, ul. Bluszcza 7a
4. ul. Bluszcza 24 od końca

13.12.2017r., środa, godz. 16.00
1. ul. Bluszcza 28 od końca, ul. Bluszcza 26 od końca
2. ul. Bpa Bandurskiego 3, kl. II-I
3. ul. Bpa Bandurskiego 3, kl. IV-III
4. ul. Bpa Bandurskiego 8, ul. Bpa Bandurskiego 3, kl. V

14.12.2017r., czwartek, godz. 16.00
1. ul. Bpa Bandurskiego 5 od początku, ul. Bpa Bandurskiego 26-4
2. ul. Bpa Bandurskiego 22 od początku
3. ul. Konstytucji 3 – go Maja od 2 do 35
4. ul. Konstytucji 3 – go Maja od końca do 34

15.12.2017r., piątek , godz. 16.00
1. ul. Konstytucji 3 – go Maja 71,73,75, ul. Rybickiego od końca
2. ul. Działkowców od początku, ul. Pszczyńska 114 A
3. ul. Kopernika od końca do 9
4. ul. Jedności od początku, ul. Kopernika 8-1

16.12.2017r., sobota , godz. 14.00
1. ul. Nowy Świat numery parzyste 6-92
2. ul. Parkowa, ul. Nowy Świat numery nieparzyste 5-81
3. ul. Wodna od końca, ul. Wronia od końca
4. ul. Stara Droga 1-18, ul. Stara Droga 2a
5. ul. Stara Droga 2b, 2c, 2d

17.12.2017r., niedziela , godz. 15.00
1. ul. Stara Droga od końca do 19
2. ul. Południowa od początku, ul. Korczaka od końca
3. ul. Damrota od końca
4. ul. Pszczyńska 84-57 oraz 64a,64,62,60
5. ul. Pszczyńska od końca do 92 oraz 83,85,87,88, 88a

18.12.2017r., poniedziałek , godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 58, ul. Pszczyńska 56-13
2. ul. Pszczyńska 12-1
3. ul. Pszczyńska 13 A
4. ul. Pszczyńska 28a, ul. Pszczyńska 26 od końca

19.12.2017r., wtorek , godz. 16.00
1. ul. Pszczyńska 28b, ul. Pszczyńska 30 od końca
2. ul. Pszczyńska 34 od końca, ul. Pszczyńska 32 od końca
3. ul. Pszczyńska 40, kl. X-VI
4. ul. Pszczyńska 40, kl. V-I

20.12.2017r., środa , godz. 16.00
1. ul. Głogowa od końca
2. ul. Jodłowa od końca
3. ul. Wojaczka od początku
4. ul. Klonowa od początku

Zakończenie I części kolędy.


Kolęda 2016/2017

Opublikowano: 12 listopada 2016

19 grudnia 2016 r. do 26 grudnia 2016 r. (nie ma kolędy) Przerwa świąteczna

27 grudnia 2016 r. – wtorek, godz. 16.00
1. Os. Norwida 3 od początku
2. Os. Norwida 5 od początku
3. Os. Norwida 2 i 4 kl. 1
4. Os. Norwida 6 i 4 kl. 2
5. Os. Norwida 1 od początku
6. ul. Dąbrowskiego od początku

28 grudnia 2016 r. – środa, godz. 16.00
1. ul. Bluszcza 9 kl. 1 – 3
2. ul. Bluszcza 9 kl. 6 – 4
3. ul. Bluszcza od końca do 4
4. ul. Bluszcza 7a, 13
5. ul. Bluszcza 24 od początku
6. ul. Bluszcza 26,28

29 grudnia 2016 r. – czwartek, godz. 16.00
1. ul. Nowa 29, 27, 25
2. ul. Cmentarna od końca, ul. Nowa 35
3. ul. Cmentarna 2, 1
4. ul. Cmentarna 5, 3
5. ul. Żwirki i Wigury 20,24 od początku
6. ul. Żwirki i Wigury od końca, ul. Gimnazjalna, ul. Bromboszcza
30 grudnia 2016 r. – piątek, godz. 16.00
1. Os. Grunwaldzkie 14 od początku
2. Oś. Grunwaldzkie 13 od początku
3. ul. 27 Stycznia od początku, ul. Nowa od początku
4. ul. 27 Stycznia 3, 17
5. ul. 27 Stycznia 5, 9
6.ul. 27 Stycznia 11, 19, 21

31 grudnia 2016 r. – sobota, Sylwester (nie ma kolędy)

1 stycznia 2017 r. – niedziela, Nowy Rok (nie ma kolędy)

2 stycznia 2017 r. – poniedziałek, godz. 16.00
1. Os. Grunwaldzkie 3 – 4 od początku
2. Os. Grunwaldzkie 6 – 7 od początku
3. Os. Grunwaldzkie 8 – 9 od początku
4. Os. Grunwaldzkie 10 – 11 od początku
5. Oś. Grunwaldzkie 12 od początku

3 stycznia 2017 r. – wtorek, godz. 16.00
1. Os. Słowackiego 19 kl. 1 – 2
2. Os. Słowackiego 19 kl. 3 – 4
3. Os. Słowackiego 21kl. 1 – 2
4. Os. Słowackiego 21 kl. 3 – 4
5. Os. Grunwaldzkie 1, 2, ul. Janasa

4 stycznia 2017 r. – środa, godz. 16.00
1. Os. Słowackiego 8 od początku, ul. Skotnica od końca
2. Os. Słowackiego 10, 12
3. Os. Słowackiego 16, 14
4. Os. Słowackiego 17 kl. 1 – 2
5. Os. Słowackiego 17 kl. 3 – 4

5 stycznia 2017 r. – czwartek, godz. 16.00
1. ul. Okrzei od 42 do końca
2. ul. Okrzei od 2 do 40
3. Os. Słowackiego 4 od końca
4. Os. Słowackiego 2 od końca
5. Os. Słowackiego 6 od końca
6 stycznia 2017 r. – piątek, Objawienie Pańskie (nie ma kolędy)

7 stycznia 2017 r. – sobota, godz. 14.00
1. Os. Kochanowskiego 10 od początku
2. Os. Kochanowskiego 11 kl. 1 – 2, Os. Kochanowskiego 18 od początku
3. Os. Kochanowskiego 11 kl. 3 – 7
4.Os. Kochanowskiego 12 od początku

8 stycznia 2017 r. – niedziela, godz. 15.00
1. Os. Kochanowskiego 4kl. 1 – 2, Os. Kochanowskiego 6 od początku
2. Os. Kochanowskiego 4kl. 3 – 8
3. Os. Kochanowskiego 5kl. 1 – 2, Os. Kochanowskiego 7 od początku
4. Os. Kochanowskiego 5 kl. 3 – 8

9 stycznia 2017 r. – poniedziałek, godz. 16.00
1. Os. Kochanowskiego 9 od początku
2. Os. Kochanowskiego 14 od początku
3. Os. Kochanowskiego 16 od początku
4. Oś. Kochanowskiego 8 od początku

10 stycznia 2017 r. – wtorek, godz. 16.00
1.ul. Młyńska 6 od początku
2.ul. Młyńska 6a od początku
3.ul. Młyńska 14 od początku
4.Os. Kochanowskiego 3 od początku

11 stycznia 2017 r. – środa, godz. 16.00
1.ul. Młyńska 114 -122, 127, 140
2.ul. Młyńska 4 od początku
3.ul. Młyńska 4a od początku
4.ul. Młyńska 13 od początku

12 stycznia 2017 r. – czwartek, godz. 16.00
1.ul. Działkowców od końca
2.ul. Młyńska od 42a do 8
3.ul. Młyńska od 43 do 64
4.ul. Młyńska od 65 do 117, ul. Lema

13 stycznia 2017 r. – piątek, godz. 16.00
1.ul. Bpa Bandurskiego 22 od końca
2.Os. J. Piłsudskiego 22, 24, 26
3. Os. J. Piłsudskiego 28, 30, 32
4. Os. J. Piłsudskiego 34, 36, 38, 40

14 stycznia 2017 r. – sobota, godz. 14.00
1.ul. Bpa Bandurskiego 3kl. 1 – 2
2.ul. Bpa Bandurskiego 3kl. 3 – 4
3.ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. 5, ul. Bpa Bandurskiego 8
4.ul. Bpa Bandurskiego 4 – 26, ul. Bpa Bandurskiego 5 od końca

15 stycznia 2017 r. – niedziela, godz. 15.00
Kolęda dodatkowa

 


Dumnie wspierane przez WordPressa | projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe dla Biznesu